Get Adobe Flash player

Aktualności

Nowe oprogramowanie dla Clone+ 11 lipca 2013

Aktualizacje oprogramowania:

Pojawił się najnowszy program aktualizacyjny Clone+ Update v4.0.0.0 Data publikacji: 11.07.2013r.

clone

Zmiany które wprowadzono w nowym oprogramowaniu:

  • ulepszono działanie  z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess,
  • ulepszono działanie z tunerami Sagemcom DSI87, DiGYBOXX HD C+ (wersja BETA v5.0).

Oprogramowanie dedykowane dla platform: nc+ (tylko dla kart abonenckich Cyfra+ oraz kompatybilnych z nimi dekoderów), nc+ SMART HD+, Cyfra+, Orange TV, Telewizja na kartę (TNK), Telewizja n Smart HD, SCT, Free-X, Dorcel, X-Dream TV, TK Chopin, PetrusDtv, Elart  i wielu innych.

Przypominamy że równocześnie ze zmianą oprogramowania w Clone+ warto zmienić również oprogramowanie w poszczególnych dekoderach użytkowników najczęściej nowsze dekodery aktualizuje się przez pendrive i wbudowany  w dekoder port USB , w starszych dekoderach możliwe przez port RS-232 - o ile producent prowadzi jeszcze wsparcie techniczne dla konkretnego modelu)

W celu aktualizacji oprogramowania urządzeń Clone+ należy pobrać plik, a następnie postępować zgodnie z procedurą podaną w instrukcji obsługi.

Uwaga, przy uruchamianiu zainstalowanego programu automatycznie sprawdzana jest dostępność nowej wersji.

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows (32bit, 64bit) - 2000, XP, Server 2003, Vista, Server 2008, 7, Server 2008R2, 8,
  • zainstalowany .NET Framework 3.5 SP1.

Oprogramowanie dostępne pod: w w w.pl.cloneplus.com/strona/16,aktualizacje-oprogramowania.html

 

Serwisanci wykonują odpłatną aktualizację oprogramowania w domu klienta na terenie Bielska Białej i okolic. Informacji udzielamy pod 693 641 301

WAŻNE INFO dla posiadaczy Telewizji N

Z przyczyn natury technicznej, ostatnia aktualizacja listy kanałów dostępnych w telewizji nowej generacji N nie przebiegła w pełni automatycznie. Spowodowało to komplikacje w odbiorze programów. Przywrócenie normalnego trybu pracy dekoderów nastąpi poprzez...

proste odłączenie sprzętu od zasilania na okres minimum 2 minut a następnie jego ponowne uruchomienie. Dekoder pobierze nową listę kanałów i jego działanie ustabilizuje się.

UWAGA! Jeżeli do dekodera kiedykolwiek wcześniej był podłączony przez łącze USB tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, konieczne jest wykonanie resetu fabrycznego (przywrócenie ustawień domyślnych). Nie ma konieczności odłączania dekodera od napięcia zasilania.

Aby wykonać taki reset, należy:

a) w przypadku dekodera nbox HDTV (biały kolor obudowy):

Należy nacisnąć kolejno znajdujące się na panelu przednim przyciski: MENU, RES, STRZAŁKA W PRAWO.

Najpierw należy nacisnąć i przytrzymać przycisk MENU, zachowując wciśnięty przycisk MENU nacisnąć i przytrzymać przycisk RES, a następnie, przytrzymując oba te klawisze wciśnięte, nacisnąć i przytrzymywać przycisk STRZAŁKA W PRAWO. Po około 5-7 sekundach dekoder uruchomi się ponownie i jego prawidłowe działanie zostanie przywrócone.

 

b) w przypadku dekodera z wbudowanym dyskiem twardym nbox HDTV recoder (czarny kolor obudowy):

Należy nacisnąć kolejno znajdujące się na panelu przednim przyciski: EPG, RES, STRZAŁKA W PRAWO.

Najpierw należy nacisnąć i przytrzymać przycisk EPG, zachowując wciśnięty przycisk EPG nacisnąć i przytrzymać przycisk RES, a następnie, przytrzymując oba te klawisze wciśnięte, nacisnąć i przytrzymywać przycisk STRZAŁKA W PRAWO. Po około 5-7 sekundach dekoder uruchomi się ponownie i jego prawidłowe działanie zostanie przywrócone.

Po  ponownym uruchomieni sprzętu, nastąpi usunięcie listy ulubionych programów.

---------------------------------------------

Ogłoszenie pochodzi z oficjalnego serwisu Telewizji N : http://n.pl/komunikat